События

EUROVIA CS získala 3. místo ve studii TOP Zaměstnavatelé 2020

EUROVIA CS získala 3. místo ve studii TOP Zaměstnavatelé 2020

14. 02. 2020

Studie TOP Zaměstnavatelé je projektem Asociace studentů a absolventů, který probíhá mezi studenty českých vysokých škol. Je realizován ve spolupráci s prestižní výzkumnou agenturou GFK, univerzitami, studentskými organizacemi a firemními partnery. V tomto roce hlasovalo více jak 11 000 studentů ze všech vysokých škol v rámci celé ČR. Těší nás, že u studentů stále platíme za jednoho ze tří nejžádanějších zaměstnavatelů v oboru stavebnictví. Se studenty jsme v pravidelném kontaktu na veletrzích vysokých škol v Praze, Brně a Ostravě, navštěvujeme je s přednáškami přímo na fakultách a připravujeme pro ně speciální akce, jako jsou exkurze na naše stavby či novinka loňského roku snídaně s předsedou představenstva a generálním ředitelem Martinem Borovkou pro studenty posledních ročníků ČVUT.

Studenti z ČVUT navštívili stavbu dálnice D3

Studenti z ČVUT navštívili stavbu dálnice D3

11. 10. 2019

Studenti z Dopravní fakulty ČVUT v Praze navštívili 11. října 2019 stavbu Dálnice 0309/III D3 Ševětín - Borek. Účastníci se dozvěděli zajímavé technické informace o stavbě a také o organizaci výstavby. Prohlídka probíhala formou prezentace stavby a pěší prohlídky. Studenti si prohlédli pokládku asfaltových vrstev, provádění pokládky stmelených podkladních vrstev a výstavbu mostních objektů. S průběhem stavby účastníky návštěvy seznámil Jan Klepal, hlavní stavbyvedoucí závodu České Budějovice.

Adaptační kurz studentů 1. ročníků ČVUT

Adaptační kurz studentů 1. ročníků ČVUT

11. 09. 2019

V září 2019 se v Soběšíně uskutečnil tradiční adaptační kurz pro studenty 1. ročníků ČVUT. Pro účastníky jsme připravili tři aktivní stanoviště. Celkem 210 studentů si mohlo vyzkoušet poznat stavební stroje, stavební materiály a nejzábavnějším bodem pak bylo skládání mostu z vlastních těl podle přiložené fotografie.