|
Na společné cestě
Hlavní stránka>Novinky>Začala stavba I/21 Trstěnice – Drmoul

Novinky

12. 3. 2018

Začala stavba I/21 Trstěnice – Drmoul

Slavnostním zahájením začala 12. března stavba nové části silnice I/21, která bude v budoucnu tvořit obchvat obcí Trstěnice a Drmoul a zároveň bude tvořit přivaděč mezi dálnicemi D6 a D5. Stavební práce provede sdružení firem pod vedením EUROVIA CS pro ŘSD ČR. Nový úsek bude dlouhý 5 km a bude na něm 6 mostů.

 

Základní informace:

Název: I/21 Trstěnice - Drmoul

Investor: ŘSD ČR

Zhotovitel: EUROVIA CS

Cena díla: 376 mil. Kč bez DPH

Doba realizace:  24 měsíců do zprůjezdnění, 30 měsíců do úplného dokončení díla

 

Novinky

14. 3. 2018

Rekonstrukce mostu u Brandýsa nad Labem začne demolicí stávajícího mostu

Řidiče na dálnici D10 čeká omezení dopravy. V polovině března konkrétně o víkendu 17. a 18. března začnou práce na rekonstrukci mostu na silnici II/101 mezi Brandýsem nad Labem a Zápy. Práce odstartují bouráním poloviny stávajícího mostu. Druhá polovina bude zbourána následující víkend 24. a 25. března. V místě následně vyroste nový most. Dané práce si vyžádají kompletní vyloučení dopravy na dálnici D10 a silnici II/101. Práce provede EUROVIA CS pro Krajskou správu a údržbu silnic Středočeského kraje. Projekt je spolufinancován z Evropského fondu pro regionální rozvoj.
více zde

14. 3. 2018

Stavební společnost EUROVIA CS má nového člena představenstva

Ing. Erika Kohoutová (34 let), personální ředitelka EUROVIA CS, se současně stala také členkou představenstva společnosti.
více zde