|
Na společné cestě
Hlavní stránka>Novinky>EUROVIA CS se zapojila do projektu Kraje Vysočina a obdarovala přes 5 tisíc prvňáčků „bezpečnými kufříky“

Novinky

4. 9. 2017

EUROVIA CS se zapojila do projektu Kraje Vysočina a obdarovala přes 5 tisíc prvňáčků „bezpečnými kufříky“

Celkem 5 164 prvňáčků se na začátku letošního roku radovalo z bezpečných kufříků. V nich našli například cyklolékárničku, reflexní vestu a reflexní pásek. Kromě toho si mohli vymalovat tematické omalovánky nebo si složit traktor. Radost jim zajisté přinesla také dvojice Igráčků – malé zdravotní sestry a montéra. Projekt realizuje kraj Vysočina za podpory partnerů. Jedním z nich se v letošním roce stala také společnost EUROVIA CS a její závod Morava JIH.

Cílem projektu je šířit osvětu o bezpečnosti při pohybu na komunikacích a také vzbudit zájem dětí z nejnižších ročníků základních škol o manuální činnosti. Kromě dárkových předmětů zde děti najdou pexeso, pastelky nebo skládačky.

Společnost EUROVIA CS je generálním parterem projektu „Rozhlédni se!“, který má obdobný cíl. Projekt spočívá v souboru vzdělávacích aktivit v oblasti bezpečnosti v silničním provozu. Koncept zábavných školení a následných interaktivních tréninků je primárně zaměřen na děti ve věku 6 - 10 let a stojí na základních pravidlech správného chování při pohybu na silnici, ať už se ho dítě zúčastní jako spolujezdec v autě, cyklista, chodec nebo například bruslař.

Novinky

8. 2. 2018

Skupina EUROVIA CS patří mezi TOP zaměstnavatele

Dne 6.února 2018 proběhlo v prostorách pražské kavárny Louvre předávání cen ankety Top zaměstnavatelé 2017. O atraktivitě jednotlivých zaměstnavatelů zde již po šesté rozhodovalo na 10 413 vysokoškolských studentů z celé České republiky. Společnost EUROVIA CS získala v kategorii Stavebnictví krásné 2. místo! Gratulujeme a těšíme se na budoucí posily z řad absolventů.
více zde

12. 12. 2017

Slavnostním poklepáním začala stavba obchvatu Řevničova na D6

V úterý 12. prosince se v Krušovicích uskutečnilo slavnostní poklepání hned dvou staveb na dálnici D6, a to D6 Nové Strašecí – Řevničov a D6 Řevničov, …
více zde