|
Na společné cestě
Hlavní stránka>Novinky>Začala rekonstrukce Pekárenské v Českých Budějovicích včetně výstavby mostu

Novinky

2. 8. 2017

Začala rekonstrukce Pekárenské v Českých Budějovicích včetně výstavby mostu

V rámci projektu tzv. zanádražní bude v Českých Budějovicích jako poslední etapa rekonstruována Pekárenská ulice a postaven rámový most přes Dobrovodskou stoku. Tento most je založen na velkoprůměrových pilotách. Dále bude nutné provést přeložky veškerých inženýrských sítí (kanalizace, vodovod, VO, kabely dopravního podniku, atd.)

Práce začaly 1. srpna. V době oprav mostu bude Pekárenská ulice uzavřena v úseku od železničního přejezdu až k „zanádražní komunikaci“.

Objízdné trasy povedou ulicemi Nádražní – Generála Píky – Vodní. V rámci uzavírky bude dočasně zrušena zastávka městské hromadné dopravy linky číslo 12 (Skuherského). Jako náhradní bude sloužit zastávka (Dobrovodská).

Práce provede EUROVIA CS pro Statutární město České Budějovice do konce roku 2017.

Základní informace:
Název: Pekárenská ulice + most CB-043
Investor: Statutární město České Budějovice
Zhotovitel: EUROVIA CS
Cena díla: 17,668 mil. CZK
Doba realizace: 08/2017 – 12/2017

Novinky

10. 8. 2017

Opravy silnice z Říčan do Uhříněvsi jdou do čtvrté závěrečné etapy

V pondělí 14. srpna 2017 začne čtvrtá a poslední etapa rekonstrukce páteřní komunikace v Říčanech, ulice Přátelství. Práce na 3. etapě skončí 13. srpna a přesunou se na zbývající část, a to na úsek K Říčanům – K Netlukám. Postup prací si vyžádá rovněž změnu v režimu dopravy v místě.
více zde

2. 8. 2017

Začala rekonstrukce Pekárenské v Českých Budějovicích včetně výstavby mostu

V rámci projektu tzv. zanádražní bude v Českých Budějovicích jako poslední etapa rekonstruována Pekárenská ulice a postaven rámový most přes Dobrovodskou stoku. Tento most je založen na velkoprůměrových pilotách. Dále bude nutné provést přeložky veškerých inženýrských sítí (kanalizace, vodovod, VO, kabely dopravního podniku, atd.)
více zde