|
Hlavní stránka>Novinky>Česká inspekce životního prostředí: při stavbě D47 nebyl použit odpad

Novinky

« Zpět na seznam

15. 5. 2012

Česká inspekce životního prostředí: při stavbě D47 nebyl použit odpad

Kontrola České inspekce životního prostředí na dálnici D47 prokázala, že při stavbě dálnice D47 nebyl použit odpad namísto stavebního materiálu, jak opakovaně a nepravdivě tvrdí ŘSD. ČŽIP ve své závěrečné zprávě uvádí, že EUROVIA CS v žádném případě nepoškodila přírodu ani krajinu. Vylučuje také závažné znečištění podzemních vod a nedovolené nakládání s odpady.

Více naleznete ZDE.

Novinky

30. 7. 2014

Po dálnici D1 v úseku Šternov – Psáře se již jezdí v režimu 2+2 pruhy

V těchto dnech budou zahájeny práce na modernizaci druhé poloviny (směr na Prahu) dálnice D1 v úseku Šternov – Psáře. Dnes bylo dokončeno převádění provozu do již zmodernizované části (směr Brno), doprava v místě je od 13 hodin vedena v režimu 2+2 pruhy.
více zde

30. 7. 2014

Silnice mezi Dolní Brannou a Kunčicemi byla předána motoristům, ale práce na rozšíření průmyslové zóny Vrchlabí – jih stále pokračují

Slavnostním aktem byla dokončena oprava komunikace III/2953 mezi Dolní Brannou a Kunčicemi, jako další akce v rámci Rozšíření průmyslové zóny Vrchlabí – jih, regionální infrastruktura. Stavební práce pro Královéhradecký kraj provedla EUROVIA CS v termínu září 2013 až červenec 2014. Cena projektu činí více jak 16 mil. Kč.
více zde