|
zpět dopředu
Hlavní stránka>Novinky>EUROVIA CS opakovaně žádá okamžité zahájení opravy dálnice, ŘSD místo toho vymýšlí další spory a trestní oznámení

Novinky

« Zpět na seznam

17. 4. 2012

EUROVIA CS opakovaně žádá okamžité zahájení opravy dálnice, ŘSD místo toho vymýšlí další spory a trestní oznámení

EUROVIA CS opakovaně žádá ŘSD o spolupráci na zjištění skutečných příčin zvlnění D47 a stanovení způsobu opravy, včetně jeho odsouhlasení. Společnost EUROVIA CS v minulosti několikrát deklarovala svoji vůli urychleně spustit další etapu oprav, a až následně řešit, kdo je zaplatí. Ředitelství silnic a dálnic na tento návrh nereaguje, místo toho vymýšlí další obvinění, která se následně ukážou být nepravdivými. Do této kategorie patří i úterní podnět k prošetření Krajskému státnímu zastupitelství v Ostravě, podle kterého údajně došlo k uvedení ŘSD v omyl a k následnému obohacení zhotovitele, tedy společnosti EUROVIA CS.

Více naleznete ZDE.

Novinky

28. 4. 2015

V centru Plzně skončily rozsáhlé rekonstrukce v ulici Pražská a v lokalitě U Zvonu

V centru Plzně skončila další významná modernizace tramvajových tratí. Stavební společnosti EUROVIA CS a BERGER BOHEMIA dnes slavnostně předaly k užívání dva projekty, a to Rekonstrukce tramvajové trati Pražská – U Zvonu v Plzni a Rekonstrukce tramvajové trati, vodovodu a kanalizace v Pražské ulici a kanalizace na náměstí Republiky v Plzni. Práce trvaly 13 měsíců a město Plzeň vyšly na 89,735.806 Kč bez DPH.
více zde

15. 4. 2015

Stavební stroje začaly s rekonstrukcí Borské ulice v Plzni, doprava v místě je omezena

Ve středu 15. dubna začala druhá etapa projektu nazvaného Rekonstrukce Borská s křižovatkou Belánka v Plzni, doprava je odkloněna přes okolní komunikace. Objízdná trasa vede pro osobní vozidla ulicemi Hálkova, Břeňkova, Thámova a pro nákladní automobily ulicemi Klatovská třída, Sukova a Folmavská.
více zde