|
Hlavní stránka>Novinky>EUROVIA CS opakovaně žádá okamžité zahájení opravy dálnice, ŘSD místo toho vymýšlí další spory a trestní oznámení

Novinky

« Zpět na seznam

17. 4. 2012

EUROVIA CS opakovaně žádá okamžité zahájení opravy dálnice, ŘSD místo toho vymýšlí další spory a trestní oznámení

EUROVIA CS opakovaně žádá ŘSD o spolupráci na zjištění skutečných příčin zvlnění D47 a stanovení způsobu opravy, včetně jeho odsouhlasení. Společnost EUROVIA CS v minulosti několikrát deklarovala svoji vůli urychleně spustit další etapu oprav, a až následně řešit, kdo je zaplatí. Ředitelství silnic a dálnic na tento návrh nereaguje, místo toho vymýšlí další obvinění, která se následně ukážou být nepravdivými. Do této kategorie patří i úterní podnět k prošetření Krajskému státnímu zastupitelství v Ostravě, podle kterého údajně došlo k uvedení ŘSD v omyl a k následnému obohacení zhotovitele, tedy společnosti EUROVIA CS.

Více naleznete ZDE.

Novinky

30. 7. 2014

Po dálnici D1 v úseku Šternov – Psáře se již jezdí v režimu 2+2 pruhy

V těchto dnech budou zahájeny práce na modernizaci druhé poloviny (směr na Prahu) dálnice D1 v úseku Šternov – Psáře. Dnes bylo dokončeno převádění provozu do již zmodernizované části (směr Brno), doprava v místě je od 13 hodin vedena v režimu 2+2 pruhy.
více zde

30. 7. 2014

Silnice mezi Dolní Brannou a Kunčicemi byla předána motoristům, ale práce na rozšíření průmyslové zóny Vrchlabí – jih stále pokračují

Slavnostním aktem byla dokončena oprava komunikace III/2953 mezi Dolní Brannou a Kunčicemi, jako další akce v rámci Rozšíření průmyslové zóny Vrchlabí – jih, regionální infrastruktura. Stavební práce pro Královéhradecký kraj provedla EUROVIA CS v termínu září 2013 až červenec 2014. Cena projektu činí více jak 16 mil. Kč.
více zde