|
zpět dopředu
Hlavní stránka>Novinky>EUROVIA CS opakovaně žádá okamžité zahájení opravy dálnice, ŘSD místo toho vymýšlí další spory a trestní oznámení

Novinky

« Zpět na seznam

17. 4. 2012

EUROVIA CS opakovaně žádá okamžité zahájení opravy dálnice, ŘSD místo toho vymýšlí další spory a trestní oznámení

EUROVIA CS opakovaně žádá ŘSD o spolupráci na zjištění skutečných příčin zvlnění D47 a stanovení způsobu opravy, včetně jeho odsouhlasení. Společnost EUROVIA CS v minulosti několikrát deklarovala svoji vůli urychleně spustit další etapu oprav, a až následně řešit, kdo je zaplatí. Ředitelství silnic a dálnic na tento návrh nereaguje, místo toho vymýšlí další obvinění, která se následně ukážou být nepravdivými. Do této kategorie patří i úterní podnět k prošetření Krajskému státnímu zastupitelství v Ostravě, podle kterého údajně došlo k uvedení ŘSD v omyl a k následnému obohacení zhotovitele, tedy společnosti EUROVIA CS.

Více naleznete ZDE.

Novinky

4. 8. 2015

Novým ředitelem oblasti Železniční stavby a mosty EUROVIA CS je Miroslav Trnka

Od 1. srpna bude pozici ředitele oblasti Železniční stavby a mosty stavební skupiny EUROVIA CS zastávat Ing. Miroslav Trnka (43), dosavadní ředitel závodu Železniční stavby. Ve firmě působí od roku 1995. Ve funkci nahrazuje Ing. Petra Dohnálka, který se po 24 letech působení v EUROVIA CS společnost rozhodl opustit.
více zde

3. 8. 2015

EUROVIA CS bude rekonstruovat tramvajovou trať Střešovická v Praze

Začátkem srpna začne rekonstrukce tramvajové trati v ulici Střešovická a Na Petřinách v městské části Praha 6, a to v úseku od křižovatky Střešovická – Patočkova (mimo) k tramvajové smyčce Petřiny (včetně).
více zde