|
zpět dopředu
Hlavní stránka>Novinky>Stavební Skupině EUROVIA CS rostl zisk díky slovenskému PPP, zaměří se na rozšíření portfolia služeb

Novinky

« Zpět na seznam

13. 4. 2012

Stavební Skupině EUROVIA CS rostl zisk díky slovenskému PPP, zaměří se na rozšíření portfolia služeb

Konsolidovaný obrat Skupiny EUROVIA CS v roce 2011 dosáhl 25,3 miliardy korun. Hospodářský výsledek po zdanění činil podle mezinárodních standardů 1,36 miliardy korun. Skupina EUROVIA CS k poslednímu prosinci zaměstnávala 3 599 lidí.

Více naleznete ZDE.

Novinky

2. 3. 2015

V Pardubicích startuje další část rozšíření I/37 na čtyři pruhy

Dopravní tah z Hradce Králové do Chrudimi bude mít opět větší kapacitu. EUROVIA CS zahájila na začátku března práce na rozšíření silnice I/37 v katastru města Pardubice, přesně v místech, kde se každý den tvoří několikakilometrové kolony. Stavba I/37 Pardubice Trojice, II. etapa má za úkol mezi mimoúrovňovými kříženími Palackého a Závodiště rozšířit komunikaci z dvoupruhu na čtyřpruh se středním dělicím pásem. Její součástí je i rozšíření rampy „MÚK Závodiště“ také na čtyřpruhové uspořádání. S dokončením se počítá v říjnu 2017.
více zde

6. 2. 2015

Stíhání manažera EUROVIA CS bylo zrušeno

Městské státní zastupitelství v Praze na začátku února zrušilo zahájení trestního stíhání Pavla Vrby, ředitele závodu České Budějovice, EUROVIA CS, a dalších lidí v kauze tzv. Jihočeské chobotnice.
více zde